align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 8. krog 19.10.14
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1:2 (0:1)
   Kraj: KRANJ - ZARICA KRANJ    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Cencelj Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Teran Luka
  5  Konjar David
  6  Kliček Gašper
  8  Škafar Aljaž (K)
  10  Kuqi Granit
  11  Horvat Kostja
  12  Nadarević Denis (V)
  15  Kremenović Aleksander
  16  Gubanc Gašper
  17  Borenović Aleksander
  18  Šmajd Anže
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Bertoncelj Matic
  5  Grilc Marko (K)
  6  Amidžić Maid
  7  Mlakar Rok
  8  Bešić Mario
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Dacar Urban
  Rezervni igralci
  7  Černoša Žiga
  9  Pavlovčič Andrej
  13  Bertoncelj Domen
  14  Bolić Dean
  Rezervni igralci
  13  Gomboc Mitja
  14  Varmaz Benjamin
  15  Poklukar Matevž
   TRENER
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:1 10 - Kuqi Granit (59')
   Šobec Lesce
   0:1 9 - Amidžić Adis (19')
   1:2 2 - Lavtar Matevž (64')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Škafar Aljaž (28')
    18 - Šmajd Anže (35')
    14 - Bolić Dean (53')
    6 - Kliček Gašper (71')
   Šobec Lesce
    5 - Grilc Marko (35')
    14 - Varmaz Benjamin (50')
    13 - Gomboc Mitja (81')
    4 - Bertoncelj Matic (89')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
    8 - Škafar Aljaž (85')
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Bolić Dean
       16 - Gubanc Gašper
  63'     9 - Pavlovčič Andrej
       10 - Kuqi Granit
  64'     7 - Černoša Žiga
       11 - Horvat Kostja
  75'     13 - Bertoncelj Domen
       15 - Kremenović Aleksander
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Varmaz Benjamin
       11 - Dacar Urban
  67'     13 - Gomboc Mitja
       6 - Amidžić Maid
  80'     15 - Poklukar Matevž
       8 - Bešić Mario
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan