align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 8. krog 21.10.14
   TEKMA: Žiri - Šenčur B 7:0 (2:0)
   Kraj: Žiri - Polje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Suljič Haris
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Cigale Urban
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  13  Pustavrh Tadej
  16  Kristan Maj
  17  Eržen Nace
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Bezovšek Jaka
  5  Bobnar David
  6  Lipar Jan
  9  Boncelj Uroš
  10  Kolar Tim
  11  Hadžirić Anis
  17  Rakovec Nik (K)
  18  Rozman Tadej
  20  Vehovec Žan
  21  Mubi Žan
  Rezervni igralci
  14  Frlic Miha
  18  Perić Dejan
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Oblak Mišel
  14  Vreček Matej
  16  Apostolovski Črt
  23  Pavlin Nik
   TRENER
   Žiri
   Šenčur B
   STRELCI
   Žiri
   1:0 8 - Krolnik Jaka Bric (20')
   2:0 17 - Eržen Nace (23')
   3:0 9 - Mlakar Nace (56')
   4:0 9 - Mlakar Nace (66')
   5:0 9 - Mlakar Nace (82')
   6:0 9 - Mlakar Nace (85')
   7:0 3 - Bajt Jan (88')
   Šenčur B
   OPOMINJANI
   Žiri
    8 - Krolnik Jaka Bric (89')
   Šenčur B
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šenčur B
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Frlic Miha
       13 - Pustavrh Tadej
  72'     18 - Perić Dejan
       16 - Kristan Maj
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Vreček Matej
       2 - Bezovšek Jaka
  56'     23 - Pavlin Nik
       17 - Rakovec Nik
  56'     16 - Apostolovski Črt
       9 - Boncelj Uroš
  63'     12 - Kirov Kire
       1 - Vrtač Žan
  63'     13 - Oblak Mišel
       20 - Vehovec Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan