align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 9. krog 28.10.14
   TEKMA: Šenčur B - Zarica Kranj 1:3 (1:1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Markovič Domen
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Oblak Mišel
  4  Vehovec Žan
  5  Bobnar David
  6  Kolar Tim
  7  Rakovec Nik (K)
  8  Pavlin Nik
  9  Boncelj Uroš
  10  Rozman Tadej
  11  Šmid Klavdij
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  6  Kliček Gašper
  7  Černoša Žiga
  8  Konjar David (K)
  9  Pavlovčič Andrej
  10  Kuqi Granit
  11  Horvat Kostja
  14  Šmajd Anže
  16  Gubanc Gašper
  17  Borenović Aleksander
  18  Peternelj Tadej
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  14  Mubi Žan
  15  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  3  Teran Luka
  15  Grbić Alen
   TRENER
   Šenčur B
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Šenčur B
   1:0 2 - Ferlan Rok (18')
   Zarica Kranj
   1:1 8 - Konjar David (28')
   1:2 10 - Kuqi Granit (55')
   1:3 3 - Teran Luka (68')
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    5 - Bobnar David (39')
    3 - Oblak Mišel (55')
    15 - Bezovšek Jaka (82')
   Zarica Kranj
    18 - Peternelj Tadej (65')
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Mubi Žan
       3 - Oblak Mišel
  64'     15 - Bezovšek Jaka
       11 - Šmid Klavdij
  64'     12 - Kirov Kire
       1 - Vrtač Žan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  24'     3 - Teran Luka
       17 - Borenović Aleksander
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan