align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 9. krog 26.10.14
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 0:1 (0:1)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tadić Nenad
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Amidžić Maid
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Varmaz Benjamin
  9  Bertoncelj Matic
  10  Rozman Miha
  11  Mlakar Rok
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Jagodic Primož
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Družinec Domen
  12  Rakovič Jan (V)
  Rezervni igralci
  13  Habjan Lovro
  14  Dolinar Tadej
  15  Poklukar Matevž
  16  Gomboc Mitja
  17  Dacar Urban
  18  Sever Blaž
  Rezervni igralci
  13  Brce Jon
  14  Blaznik Nejc
  15  Perko Luka
  16  Debeljak Žan
  17  Krišelj Andraž
  18  Burgar Benjamin
  20  Martinjak Jaka
   TRENER
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   0:1 2 - Dominko Jure (13')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Ploh Rok (44')
    8 - Varmaz Benjamin (58')
   Visoko-Preddvor
    6 - Seljak Žan (75')
    10 - Vreček Bor (86')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Dolinar Tadej
       8 - Varmaz Benjamin
  65'     13 - Habjan Lovro
       6 - Ploh Rok
  65'     18 - Sever Blaž
       7 - Zima David
  89'     17 - Dacar Urban
       11 - Mlakar Rok
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Brce Jon
       7 - Janhar Andraž
  58'     18 - Burgar Benjamin
       9 - Jagodic Ambrož
  71'     14 - Blaznik Nejc
       11 - Družinec Domen
  88'     16 - Debeljak Žan
       5 - Jagodic Primož
  89'     17 - Krišelj Andraž
       10 - Vreček Bor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan