align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 10. krog 01.11.14
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šenčur B 2:0 (1:0)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šivic Borut
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Grujić Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Burgar Benjamin
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Bobnar David
  4  Mubi Žan
  5  Bohinc Jan
  6  Lipar Jan
  7  Rakovec Nik (K)
  8  Kolar Tim
  9  Boncelj Uroš
  10  Rozman Tadej
  11  Vrtač Tim
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc (V)
  14  Blaznik Nejc
  15  Krč Matija
  16  Jagodic Primož
  17  Družinec Domen
  18  Krišelj Andraž
  20  Gerkman Andraž
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Bezovšek Jaka
  14  Šmid Klavdij
  15  Apostolovski Črt
  16  Oblak Mišel
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Šenčur B
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:0 2 - Dominko Jure (11')
   2:0 10 - Vreček Bor (88')
   Šenčur B
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    1 - Rakovič Jan (14')
    15 - Krč Matija (51')
   Šenčur B
    2 - Ferlan Rok (74')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
    15 - Krč Matija (61')
   Šenčur B
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Krč Matija
       4 - Primožič Žiga
  67'     17 - Družinec Domen
       9 - Jagodic Ambrož
  75'     14 - Blaznik Nejc
       11 - Burgar Benjamin
  90'     18 - Krišelj Andraž
       10 - Vreček Bor
  90'     20 - Gerkman Andraž
       6 - Seljak Žan
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Apostolovski Črt
       10 - Rozman Tadej
  55'     14 - Šmid Klavdij
       8 - Kolar Tim
  67'     13 - Bezovšek Jaka
       7 - Rakovec Nik
  75'     16 - Oblak Mišel
       9 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan