align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 10. krog 02.11.14
   TEKMA: Zarica Kranj - Žiri 1:5 (0:3)
   Kraj: Kranj - Šp Zarica    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Suljič Haris
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Teran Luka
  5  Konjar David (K)
  6  Kliček Gašper
  7  Borenović Aleksander
  9  Pavlovčič Andrej
  10  Kuqi Granit
  11  Horvat Kostja
  12  Nadarević Denis (V)
  14  Šmajd Anže
  16  Gubanc Gašper
  17  Peternelj Tadej
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Oblak Jaka
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  Rezervni igralci
  2  Grbić Alen
  8  Šabani Agan
  13  Bertoncelj Domen
  15  Klavžar Tilen
  Rezervni igralci
  6  Dolenc Tine
  13  Pustavrh Tadej
  15  Perić Dejan
  18  Kristan Maj
   TRENER
   Zarica Kranj
   Žiri
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:3 14 - Šmajd Anže (54')
   Žiri
   0:1 8 - Krolnik Jaka Bric (2')
   0:2 17 - Eržen Nace (8')
   0:3 7 - Oblak Jaka (45')
   1:4 4 - Brence Benjamin (62')
   1:5 6 - Dolenc Tine (76')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    16 - Gubanc Gašper (32')
    10 - Kuqi Granit (52')
    11 - Horvat Kostja (54')
    5 - Konjar David (70')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Žiri
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Šabani Agan
       16 - Gubanc Gašper
  55'     13 - Bertoncelj Domen
       9 - Pavlovčič Andrej
  70'     15 - Klavžar Tilen
       11 - Horvat Kostja
   Žiri
  Minuta  Igralec
  65'     6 - Dolenc Tine
       5 - Kopač Jaka
  72'     18 - Kristan Maj
       7 - Oblak Jaka
  77'     13 - Pustavrh Tadej
       8 - Krolnik Jaka Bric
  85'     15 - Perić Dejan
       10 - Potočnik Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan