align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 11. krog 09.11.14
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Žiri 0:6 (0:3)
   Kraj: Visoko - Športni par Rapa    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Jagodic Primož
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Jagodic Ambrož
  10  Vreček Bor (K)
  11  Burgar Benjamin
  14  Primožič Žiga
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  6  Dolenc Tine
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc (V)
  16  Gerkman Andraž
  17  Družinec Domen
  18  Perko Luka
  20  Debeljak Žan
  21  Blaznik Nejc
  22  Krišelj Andraž
  Rezervni igralci
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
  15  Perić Dejan
  18  Kristan Maj
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   0:1 9 - Mlakar Nace (3')
   0:2 9 - Mlakar Nace (12')
   0:3 9 - Mlakar Nace (23')
   0:4 9 - Mlakar Nace (73')
   0:5 9 - Mlakar Nace (75')
   0:6 17 - Eržen Nace (87')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
    11 - Mrovlje Denis (9')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Družinec Domen
       9 - Jagodic Ambrož
  72'     16 - Gerkman Andraž
       5 - Brce Jon
  82'     18 - Perko Luka
       3 - Jagodic Primož
  82'     22 - Krišelj Andraž
       11 - Burgar Benjamin
   Žiri
  Minuta  Igralec
  69'     18 - Kristan Maj
       5 - Kopač Jaka
  77'     13 - Pustavrh Tadej
       10 - Potočnik Anže
  82'     14 - Frlic Miha
       6 - Dolenc Tine
  85'     15 - Perić Dejan
       9 - Mlakar Nace
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan