align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 12. krog 29.03.15
   TEKMA: Žiri - Šobec Lesce 1:2 (0:2)
   Kraj: Žiri - Polje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  18  Kristan Maj
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Amidžić Maid
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Bertoncelj Matic
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Bešić Mario
  Rezervni igralci
  6  Dolenc Tine
  13  Pustavrh Tadej
  14  Frlic Miha
  Rezervni igralci
  13  Habjan Lovro
  14  Mlakar Rok
  15  Dolinar Tadej
  16  Justin Anže
   TRENER
   Žiri
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Žiri
   1:2 17 - Eržen Nace (68')
   Šobec Lesce
   0:1 3 - Bevc Domen (8')
   0:2 9 - Amidžić Adis (44')
   OPOMINJANI
   Žiri
    9 - Mlakar Nace (63')
    4 - Brence Benjamin (87')
    11 - Mrovlje Denis (90')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Dolenc Tine
       5 - Kopač Jaka
  75'     13 - Pustavrh Tadej
       18 - Kristan Maj
  85'     14 - Frlic Miha
       2 - Oblak Jošt
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Mlakar Rok
       11 - Bešić Mario
  75'     13 - Habjan Lovro
       7 - Zima David
  86'     15 - Dolinar Tadej
       9 - Amidžić Adis
  90'     16 - Justin Anže
       3 - Bevc Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan