align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 12. krog 29.03.15
   TEKMA: Zarica Kranj - Visoko-Preddvor 4:1 (2:1)
   Kraj: Umetna trava - Kranj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Praštalo Dušan
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  4  Vučkić Edin
  8  Škafar Aljaž
  9  Ademaj Klodian
  10  Kuqi Granit (K)
  13  Basta Jan
  14  Stojkov Dejan
  15  Pavlovčič Andrej
  16  Gubanc Gašper
  17  Peternelj Tadej
  18  Muzaferović Sean
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  2  Debeljak Žan
  3  Krč Matija
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Pernuš Jure
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Burgar Benjamin
  10  Vreček Bor (K)
  11  Zorman Maks
  12  Snedec Bor (V)
  Rezervni igralci
  2  Teran Luka
  3  Čajić Nik
  5  Kliček Gašper
  6  Nadarević Denis
  7  Černoša Žiga
  11  Horvat Kostja
  12  Kalan Vid (V)
  Rezervni igralci
  13  Jagodic Primož
  14  Blaznik Nejc
  15  Gerkman Andraž
  16  Krišelj Andraž
  17  Družinec Domen
  18  Rozman Aleksander
   TRENER
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:0 14 - Stojkov Dejan (6')
   2:1 14 - Stojkov Dejan (41')
   3:1 18 - Muzaferović Sean (75')
   4:1 18 - Muzaferović Sean (88')
   Visoko-Preddvor
   1:1 9 - Burgar Benjamin (23')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
    9 - Burgar Benjamin (53')
    4 - Primožič Žiga (84')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  25'     3 - Čajić Nik
       16 - Gubanc Gašper
  46'     7 - Černoša Žiga
       17 - Peternelj Tadej
  66'     11 - Horvat Kostja
       15 - Pavlovčič Andrej
  72'     6 - Nadarević Denis
       4 - Vučkić Edin
  76'     2 - Teran Luka
       14 - Stojkov Dejan
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  75'     13 - Jagodic Primož
       9 - Burgar Benjamin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan