align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 13. krog 08.04.15
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 2:0 (0:0)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Amidžić Maid (K)
  5  Grilc Marko
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Bertoncelj Matic
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Bešić Mario
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Pavlovčič Andrej
  4  Vučkić Edin
  5  Konjar David
  7  Ademaj Klodian
  8  Škafar Aljaž
  9  Bolić Dean
  10  Kuqi Granit (K)
  12  Kalan Vid (V)
  13  Basta Jan
  17  Čajić Nik
  18  Muzaferović Sean
  Rezervni igralci
  12  Štular Jurij
  13  Habjan Lovro
  14  Dacar Urban
  15  Mlakar Rok
  16  Dolinar Tadej
  17  Justin Anže
  Rezervni igralci
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Klavžar Tilen
  6  Kliček Gašper
  11  Horvat Kostja
  14  Stojkov Dejan
  15  Bertoncelj Domen
  16  Gubanc Gašper
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:0 5 - Grilc Marko (51')
   2:0 9 - Amidžić Adis (80')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
    10 - Kuqi Granit (35')
    16 - Gubanc Gašper (82')
    13 - Basta Jan (92')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Mlakar Rok
       7 - Zima David
  61'     16 - Dolinar Tadej
       11 - Bešić Mario
  77'     13 - Habjan Lovro
       3 - Bevc Domen
  81'     17 - Justin Anže
       6 - Ploh Rok
  84'     14 - Dacar Urban
       9 - Amidžić Adis
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Gubanc Gašper
       5 - Konjar David
  61'     11 - Horvat Kostja
       18 - Muzaferović Sean
  72'     15 - Bertoncelj Domen
       9 - Bolić Dean
  79'     6 - Kliček Gašper
       17 - Čajić Nik
  81'     1 - Podlogar Mark
       12 - Kalan Vid
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan