align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 14. krog 12.04.15
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur B 1:3 (1:1)
   Kraj: Kranj - Športni park Zarica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik: Suljič Haris
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  3  Kliček Gašper
  4  Vučkić Edin
  5  Pavlovčič Andrej
  7  Ademaj Klodian
  8  Škafar Aljaž
  9  Bolić Dean
  10  Kuqi Granit (K)
  13  Lopatič Maj
  14  Stojkov Dejan
  18  Muzaferović Sean
   Šenčur B
Priimek in ime
  2  Bezovšek Jaka
  5  Bohinc Jan
  6  Lipar Jan
  9  Vrtač Tim
  10  Gantar Gašper
  11  Apostolovski Črt
  12  Oselj Žiga (V)
  20  Pavlin Nik
  22  Vehovec Žan
  23  Mubi Žan (K)
  28  Rakovec Nik
  Rezervni igralci
  2  Klavžar Tilen
  6  Nadarević Denis
  11  Horvat Kostja
  15  Bertoncelj Domen
  16  Gubanc Gašper
  17  Čajić Nik
  Rezervni igralci
  13  Ferlan Rok
  14  Škarabot Aljaž
  16  Gašpirc Kristjan
  21  Kolar Tim
   TRENER
   Zarica Kranj
   Šenčur B
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:1 18 - Muzaferović Sean (37')
   Šenčur B
   0:1 9 - Vrtač Tim (14')
   1:2 11 - Apostolovski Črt (63')
   1:3 14 - Škarabot Aljaž (90')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Kuqi Granit (42')
    8 - Škafar Aljaž (63')
   Šenčur B
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur B
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  32'     17 - Čajić Nik
       9 - Bolić Dean
  42'     11 - Horvat Kostja
       5 - Pavlovčič Andrej
  51'     16 - Gubanc Gašper
       14 - Stojkov Dejan
  73'     2 - Klavžar Tilen
       11 - Horvat Kostja
  74'     6 - Nadarević Denis
       13 - Lopatič Maj
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  48'     16 - Gašpirc Kristjan
       5 - Bohinc Jan
  50'     14 - Škarabot Aljaž
       20 - Pavlin Nik
  58'     13 - Ferlan Rok
       2 - Bezovšek Jaka
  63'     21 - Kolar Tim
       22 - Vehovec Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan