align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 14. krog 12.04.15
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šobec Lesce 0:0 (0:0)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Bučan Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Dominko Jure
  3  Debeljak Žan
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Burgar Benjamin
  10  Vreček Bor (K)
  11  Družinec Domen
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Bevc Domen
  4  Amidžić Maid
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Bešić Mario
  8  Bertoncelj Matic
  9  Amidžić Adis
  11  Mlakar Rok
  15  Dolinar Tadej
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  14  Pernuš Jure
  15  Jagodic Primož
  17  Pernuš Matej
  18  Krišelj Andraž
  Rezervni igralci
  10  Rozman Miha
  12  Štular Jurij (V)
  13  Habjan Lovro
  14  Dacar Urban
  16  Kozinc Bor
  17  Justin Anže
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    9 - Burgar Benjamin (38')
    8 - Zorman Maks David (87')
   Šobec Lesce
    2 - Lavtar Matevž (34')
    8 - Bertoncelj Matic (67')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Pernuš Matej
       11 - Družinec Domen
  71'     14 - Pernuš Jure
       9 - Burgar Benjamin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Rozman Miha
       7 - Bešić Mario
  65'     13 - Habjan Lovro
       5 - Grilc Marko
  71'     14 - Dacar Urban
       15 - Dolinar Tadej
  75'     17 - Justin Anže
       6 - Ploh Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan