align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 15. krog 16.04.15
   TEKMA: Šenčur B - Visoko-Preddvor 1:2 (0:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Jerič Jaka
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Krek Luka
  3  Vehovec Žan
  4  Mubi Žan (K)
  5  Bohinc Jan
  6  Lipar Jan
  7  Vrtač Tim
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  11  Hadžirić Anis
  20  Gantar Gašper
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Burgar Benjamin
  10  Vreček Bor (K)
  20  Dominko Jure
  Rezervni igralci
  13  Ferlan Rok
  14  Apostolovski Črt
  15  Boncelj Uroš
  16  Kolar Tim
  17  Pavlin Nik
  18  Oblak Mišel
  22  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  11  Družinec Domen
  13  Krč Matija
  14  Pernuš Jure
  16  Krišelj Andraž
  17  Pernuš Matej
  18  Krč Nejc
   TRENER
   Šenčur B
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Šenčur B
   1:1 14 - Apostolovski Črt (68')
   Visoko-Preddvor
   0:1 9 - Burgar Benjamin (50')
   1:2 17 - Pernuš Matej (79')
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    11 - Hadžirić Anis (58')
    4 - Mubi Žan (66')
    14 - Apostolovski Črt (76')
   Visoko-Preddvor
    5 - Brce Jon (33')
    3 - Rozman Aleksander (53')
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  25'     14 - Apostolovski Črt
       20 - Gantar Gašper
  50'     13 - Ferlan Rok
       2 - Krek Luka
  60'     17 - Pavlin Nik
       3 - Vehovec Žan
  62'     15 - Boncelj Uroš
       5 - Bohinc Jan
  71'     18 - Oblak Mišel
       4 - Mubi Žan
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  65'     11 - Družinec Domen
       4 - Primožič Žiga
  75'     14 - Pernuš Jure
       7 - Janhar Andraž
  76'     17 - Pernuš Matej
       6 - Seljak Žan
  81'     13 - Krč Matija
       5 - Brce Jon
  90'     16 - Krišelj Andraž
       9 - Burgar Benjamin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan