align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 15. krog 19.04.15
   TEKMA: Žiri - Zarica Kranj 7:1 (4:1)
   Kraj: Žiri - Polje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Markovič Domen
   1. pomočnik: Aslani Domen
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  18  Kristan Maj
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  5  Kremenović Aleksander
  6  Kliček Gašper
  7  Ademaj Klodian
  8  Škafar Aljaž
  9  Černoša Žiga
  11  Konjar David (K)
  13  Basta Jan
  16  Pavlovčič Andrej
  17  Čajić Nik
  18  Muzaferović Sean
  Rezervni igralci
  6  Dolenc Tine
  13  Pustavrh Tadej
  14  Oblak Jaka
  15  Perić Dejan
  Rezervni igralci
  10  Stojkov Dejan
  12  Kalan Vid
  14  Bertoncelj Domen
   TRENER
   Žiri
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Žiri
   1:0 9 - Mlakar Nace (5')
   2:0 9 - Mlakar Nace (38')
   3:1 9 - Mlakar Nace (42')
   4:1 9 - Mlakar Nace (44')
   5:1 4 - Brence Benjamin (49')
   6:1 9 - Mlakar Nace (56')
   7:1 7 - Krolnik Jaka Bric (68')
   Zarica Kranj
   2:1 18 - Muzaferović Sean (40')
   OPOMINJANI
   Žiri
    3 - Bajt Jan (68')
   Zarica Kranj
    10 - Stojkov Dejan (52')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Pustavrh Tadej
       9 - Mlakar Nace
  61'     14 - Oblak Jaka
       17 - Eržen Nace
  75'     15 - Perić Dejan
       11 - Mrovlje Denis
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Bertoncelj Domen
       17 - Čajić Nik
  46'     10 - Stojkov Dejan
       9 - Černoša Žiga
  46'     12 - Kalan Vid
       1 - Podlogar Mark
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan