align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 16. krog 22.04.15
   TEKMA: Šenčur B - Šobec Lesce 2:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Krek Luka
  3  Mubi Žan (K)
  4  Vehovec Žan
  5  Bohinc Jan
  6  Strašek Rok
  7  Bezovšek Jaka
  8  Kern Gregor
  9  Vrtač Tim
  11  Hadžirić Anis
  18  Pavlin Nik
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Habjan Lovro
  4  Amidžić Maid
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Varmaz Benjamin
  9  Amidžić Adis
  10  Rozman Miha
  11  Mlakar Rok
  Rezervni igralci
  13  Boncelj Uroš
  14  Škarabot Aljaž
  15  Oblak Mišel
  16  Ferlan Rok
  17  Apostolovski Črt
  Rezervni igralci
  13  Bešić Mario
  14  Dacar Urban
  15  Dolinar Tadej
  16  Kozinc Bor
   TRENER
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Šenčur B
   1:0 9 - Vrtač Tim (17')
   2:0 14 - Škarabot Aljaž (90')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Šenčur B
   Šobec Lesce
    4 - Amidžić Maid (15')
    3 - Habjan Lovro (87')
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Ferlan Rok
       7 - Bezovšek Jaka
  54'     14 - Škarabot Aljaž
       11 - Hadžirić Anis
  58'     17 - Apostolovski Črt
       18 - Pavlin Nik
  65'     13 - Boncelj Uroš
       2 - Krek Luka
  69'     15 - Oblak Mišel
       4 - Vehovec Žan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Dolinar Tadej
       11 - Mlakar Rok
  71'     13 - Bešić Mario
       8 - Varmaz Benjamin
  77'     16 - Kozinc Bor
       7 - Zima David
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan