align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 17. krog 03.05.15
   TEKMA: Šobec Lesce - Žiri 1:2 (0:0)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Habjan Lovro
  4  Amidžić Maid
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Bertoncelj Matic
  9  Mlakar Rok
  10  Rozman Miha
  11  Varmaz Benjamin
   Žiri
Priimek in ime
  1  Cigale Ambrož (V)
  2  Oblak Jošt
  3  Bajt Jan
  4  Brence Benjamin
  5  Kopač Jaka
  7  Krolnik Jaka Bric
  9  Mlakar Nace (K)
  10  Potočnik Anže
  11  Mrovlje Denis
  17  Eržen Nace
  18  Kristan Maj
  Rezervni igralci
  13  Bešić Mario
  14  Gomboc Mitja
  15  Kozinc Bor
  16  Dacar Urban
  17  Justin Anže
  Rezervni igralci
  6  Dolenc Tine
  13  Pustavrh Tadej
  15  Perić Dejan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Žiri
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:0 13 - Bešić Mario (65')
   Žiri
   1:1 17 - Eržen Nace (83')
   1:2 17 - Eržen Nace (90')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    7 - Zima David (52')
    14 - Gomboc Mitja (88')
    2 - Lavtar Matevž (93')
   Žiri
    2 - Oblak Jošt (38')
    9 - Mlakar Nace (75')
    11 - Mrovlje Denis (78')
    7 - Krolnik Jaka Bric (90')
    6 - Dolenc Tine (92')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
    1 - Patljak Jure (94')
   Žiri
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Bešić Mario
       6 - Ploh Rok
  75'     14 - Gomboc Mitja
       8 - Bertoncelj Matic
  80'     15 - Kozinc Bor
       4 - Amidžić Maid
   Žiri
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Pustavrh Tadej
       5 - Kopač Jaka
  68'     6 - Dolenc Tine
       10 - Potočnik Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan