align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 17. krog 05.05.15
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 5:2 (2:1)
   Kraj: Visoko - Športni park - Rapa    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Burgar Rok
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krč Nejc (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  8  Zorman Maks David
  10  Vreček Bor (K)
  11  Družinec Domen
  17  Pernuš Matej
  18  Zorman Maks
  20  Dominko Jure
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  5  Teran Luka
  7  Ademaj Klodian
  8  Konjar David
  9  Horvat Kostja
  10  Kuqi Granit
  11  Stojkov Dejan
  13  Pavlovčič Andrej
  15  Basta Jan
  17  Čajić Nik
  18  Muzaferović Sean
  Rezervni igralci
  7  Janhar Andraž
  13  Krč Matija
  14  Rakovič Jan
  15  Jagodic Primož
  Rezervni igralci
  2  Klavžar Tilen
  3  Kliček Gašper
  6  Nadarević Denis
  14  Kljajić Filip
  16  Gubanc Gašper
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:1 18 - Zorman Maks (23')
   2:1 18 - Zorman Maks (35')
   3:1 10 - Vreček Bor (55')
   4:1 17 - Pernuš Matej (70')
   5:1 3 - Rozman Aleksander (75')
   Zarica Kranj
   1:0 10 - Kuqi Granit (20')
   5:2 16 - Gubanc Gašper (78')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Zorman Maks David (58')
   Zarica Kranj
    11 - Stojkov Dejan (58')
    10 - Kuqi Granit (89')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Janhar Andraž
       11 - Družinec Domen
  61'     15 - Jagodic Primož
       5 - Brce Jon
  70'     14 - Rakovič Jan
       17 - Pernuš Matej
  70'     13 - Krč Matija
       2 - Debeljak Žan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Kliček Gašper
       9 - Horvat Kostja
  51'     16 - Gubanc Gašper
       8 - Konjar David
  58'     14 - Kljajić Filip
       17 - Čajić Nik
  63'     6 - Nadarević Denis
       5 - Teran Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan