align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 18. krog 10.05.15
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 1:5 (1:1)
   Kraj: KRANJ - ŠPORTNI PARK ZARICA    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Bučan Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Podlogar Mark (V)
  2  Teran Luka
  3  Kliček Gašper
  4  Basta Jan
  7  Ademaj Klodian
  10  Kuqi Granit (K)
  11  Stojkov Dejan
  13  Pavlovčič Andrej
  16  Gubanc Gašper
  17  Čajić Nik
  18  Muzaferović Sean
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Lavtar Matevž
  3  Habjan Lovro
  4  Bevc Domen
  5  Grilc Marko (K)
  6  Ploh Rok
  7  Zima David
  8  Bešić Mario
  9  Mlakar Rok
  10  Rozman Miha
  11  Varmaz Benjamin
  Rezervni igralci
  5  Konjar David
  6  Nadarević Denis
  8  Škafar Aljaž
  9  Šabani Agan
  12  Hribernik Tomaž
  14  Marič Tilen
  15  Kljajić Filip
  Rezervni igralci
  13  Dolinar Tadej
  14  Gomboc Mitja
  15  Kozinc Bor
  16  Pogačnik Jure
   TRENER
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1:1 13 - Pavlovčič Andrej (23')
   Šobec Lesce
   0:1 7 - Zima David (10')
   1:2 7 - Zima David (64')
   1:3 9 - Mlakar Rok (68')
   1:4 8 - Bešić Mario (69')
   1:5 9 - Mlakar Rok (87')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    4 - Basta Jan (30')
    7 - Ademaj Klodian (58')
    9 - Šabani Agan (82')
    5 - Konjar David (85')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     5 - Konjar David
       11 - Stojkov Dejan
  46'     8 - Škafar Aljaž
       3 - Kliček Gašper
  52'     14 - Marič Tilen
       16 - Gubanc Gašper
  57'     15 - Kljajić Filip
       4 - Basta Jan
  67'     9 - Šabani Agan
       17 - Čajić Nik
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Dolinar Tadej
       11 - Varmaz Benjamin
  69'     15 - Kozinc Bor
       5 - Grilc Marko
  77'     14 - Gomboc Mitja
       8 - Bešić Mario
  85'     16 - Pogačnik Jure
       2 - Lavtar Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan