align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 19. krog 17.05.15
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 0:1 (0:0)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V)
  2  Gomboc Mitja
  3  Habjan Lovro
  4  Lavtar Matevž
  5  Bevc Domen
  6  Ploh Rok (K)
  7  Zima David
  8  Bešić Mario
  9  Mlakar Rok
  10  Rozman Miha
  11  Varmaz Benjamin
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Rozman Aleksander
  4  Primožič Žiga
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  9  Pernuš Matej
  10  Vreček Bor (K)
  11  Družinec Domen
  18  Zorman Maks
  Rezervni igralci
  13  Kozinc Bor
  14  Pogačnik Jure
  15  Dolinar Tadej
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  14  Krišelj Andraž
  20  Krč Nejc
   TRENER
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   0:1 5 - Brce Jon (53')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Rozman Miha (39')
   Visoko-Preddvor
    6 - Seljak Žan (54')
    18 - Zorman Maks (56')
    9 - Pernuš Matej (72')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Dolinar Tadej
       11 - Varmaz Benjamin
  75'     13 - Kozinc Bor
       2 - Gomboc Mitja
  76'     14 - Pogačnik Jure
       3 - Habjan Lovro
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  80'     20 - Krč Nejc
       11 - Družinec Domen
  88'     14 - Krišelj Andraž
       9 - Pernuš Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan