align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 20. krog 20.05.15
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šenčur B 2:2 (0:0)
   Kraj: Visoko - Športni park Rapa    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Lombar Nika
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Rozman Aleksander
  5  Brce Jon
  6  Seljak Žan
  7  Janhar Andraž
  8  Zorman Maks David
  9  Pernuš Matej
  10  Vreček Bor
  18  Zorman Maks
  20  Dominko Jure
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Novak Luka
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Bohinc Jan
  6  Sirk Aljoša
  7  Rakovec Nik
  8  Ovnik Žan
  9  Žagar Grega
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Vrtač Tim
  Rezervni igralci
  4  Primožič Žiga
  11  Družinec Domen
  14  Krč Nejc
  15  Krišelj Andraž
  16  Jagodic Primož
  17  Krč Matija
  Rezervni igralci
  13  Bobnar David
  14  Zupančič Jure
  15  Lipar Jan
  16  Strašek Rok
  17  Hadžirić Anis
  18  Škarabot Aljaž
  19  Rakovec Janez
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Šenčur B
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1:0 9 - Pernuš Matej (47')
   2:0 10 - Vreček Bor (56')
   Šenčur B
   2:1 14 - Zupančič Jure (83')
   2:2 14 - Zupančič Jure (89')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    20 - Dominko Jure (23')
   Šenčur B
    4 - Celar Žiga (80')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Šenčur B
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  73'     4 - Primožič Žiga
       20 - Dominko Jure
  82'     14 - Krč Nejc
       9 - Pernuš Matej
  89'     11 - Družinec Domen
       18 - Zorman Maks
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  28'     14 - Zupančič Jure
       9 - Žagar Grega
  54'     15 - Lipar Jan
       6 - Sirk Aljoša
  54'     16 - Strašek Rok
       5 - Bohinc Jan
  54'     18 - Škarabot Aljaž
       2 - Novak Luka
  84'     19 - Rakovec Janez
       7 - Rakovec Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan