align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - MLADINCI
  Zapisnik: 23. krog 02.06.15
   TEKMA: Šenčur B - Šobec Lesce 6:0 (3:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur B
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Vehovec Žan
  3  Jefimić Boro
  4  Mubi Žan
  5  Prestor Jan
  6  Lipar Jan (K)
  7  Boncelj Uroš
  8  Kolar Tim
  9  Škarabot Aljaž
  10  Hadžirić Anis
  11  Trobec Žiga
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Blažič Anže (V)
  2  Kajdiž Jaka
  3  Gomboc Mitja
  4  Lavtar Matevž
  5  Bevc Domen
  6  Ploh Rok (K)
  7  Varmaz Benjamin
  8  Zupan Ažbe
  9  Zima David
  10  Rozman Miha
  11  Justin Anže
  Rezervni igralci
  13  Vreček Matej
  14  Gantar Gašper
  15  Apostolovski Črt
  Rezervni igralci
  13  Mandeljc Rok
  14  Pogačnik Jure
  15  Kozinc Bor
  16  Anderle Rok
   TRENER
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   STRELCI
   Šenčur B
   1:0 7 - Boncelj Uroš (3')
   2:0 8 - Kolar Tim (25')
   3:0 9 - Škarabot Aljaž (38')
   4:0 4 - Mubi Žan (49')
   5:0 9 - Škarabot Aljaž (53')
   6:0 9 - Škarabot Aljaž (90')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Šenčur B
    10 - Hadžirić Anis (40')
   Šobec Lesce
    6 - Ploh Rok (63')
    7 - Varmaz Benjamin (77')
   IZKLJUČENI
   Šenčur B
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur B
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Vreček Matej
       10 - Hadžirić Anis
  60'     15 - Apostolovski Črt
       8 - Kolar Tim
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  29'     15 - Kozinc Bor
       4 - Lavtar Matevž
  54'     13 - Mandeljc Rok
       3 - Gomboc Mitja
  64'     14 - Pogačnik Jure
       2 - Kajdiž Jaka
  64'     16 - Anderle Rok
       11 - Justin Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan