align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 2. krog 29.08.15
   TEKMA: Zagorje - AŠK Bravo 0:4 (0:1)
   Kraj: Zagorje ob Savi - Mestni stadion NK Zagorje    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Topolnik Gorazd
   2. pomočnik: Anželj Borut
   Delegat: Drnovšek Igor
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V)
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc (K)
  6  Mlinar Tilen
  7  Nikolić Denis
  8  Močnik Domen
  11  Kazič Staš
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  17  Klančišar Luka
  18  Vodeb Nik
   AŠK Bravo
Priimek in ime
  1  Frelih Žiga (V)
  3  Pirc Rok
  5  Hadžipašić Alen
  9  Škof Blaž
  10  Marinović Siniša
  14  Fortin Matevž (K)
  15  Salaj Nik
  17  Corn Jaka
  18  Tučić Milan
  21  Jurišić Luka
  23  Tratnik Matic
  Rezervni igralci
  2  Kurež Anej
  3  Gorišek Anže
  12  Mrežar Domen (V)
  13  Burja Aleš
  Rezervni igralci
  4  Cimprič Žiga
  6  Koler Nejc
  7  Potočnik Domen
  8  Zajc Aleš
  11  Šunjerga Dino
  19  Žnidaršič Matic
  22  Zibelnik Jan (V)
   TRENER
   Zagorje
   AŠK Bravo
   STRELCI
   Zagorje
   AŠK Bravo
   0:1 10 - Marinović Siniša (13')
   0:2 17 - Corn Jaka (57')
   0:3 14 - Fortin Matevž (61')
   0:4 11 - Šunjerga Dino (89')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    17 - Klančišar Luka (27')
    15 - Perić Ivica (35')
    6 - Mlinar Tilen (59')
    13 - Burja Aleš (69')
    1 - Gracar Miha (83')
   AŠK Bravo
    21 - Jurišić Luka (70')
    14 - Fortin Matevž (76')
    23 - Tratnik Matic (80')
    11 - Šunjerga Dino (87')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
    15 - Perić Ivica (60')
   AŠK Bravo
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  51'     2 - Kurež Anej
       14 - Povšnar Blaž
  58'     3 - Gorišek Anže
       7 - Nikolić Denis
  63'     13 - Burja Aleš
       8 - Močnik Domen
   AŠK Bravo
  Minuta  Igralec
  78'     19 - Žnidaršič Matic
       18 - Tučić Milan
  82'     7 - Potočnik Domen
       14 - Fortin Matevž
  85'     11 - Šunjerga Dino
       10 - Marinović Siniša
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan