align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 3. krog 05.09.15
   TEKMA: Bled Hirter - Zagorje 1:1 (1:0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šorli Armando
   1. pomočnik: Kordež Grega
   2. pomočnik: Biškup Matej
   Delegat: Avdagič Meho
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Kocić Aleksandar
  10  Čamdžić Ermin
  11  Ambrožič Nejc
  13  Stanko Ladislav
  14  Čirkić Teoman
  15  Ekić Sejad
  16  Milinković Luka
  17  Ekić Jasmin
  22  Dončić Aleks
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V)
  2  Kurež Anej
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc (K)
  6  Mlinar Tilen
  7  Nikolić Denis
  8  Močnik Domen
  13  Burja Aleš
  17  Klančišar Luka
  18  Vodeb Nik
  Rezervni igralci
  2  Červinski Žan
  9  Varl Vojko
  12  Đurić Igor (V)
  18  Ivanović Simon
  19  Sitar Žiga
  20  Dojčinović Aleksandar
  21  Rozman Simon
  Rezervni igralci
  10  Kurež Gašper
  11  Kazič Staš
  12  Mrežar Domen (V)
  14  Povšnar Blaž
   TRENER
   Bled Hirter
   Zagorje
   STRELCI
   Bled Hirter
   1:0 13 - Stanko Ladislav (15')
   Zagorje
   1:1 10 - Kurež Gašper (47')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    15 - Ekić Sejad (67')
    19 - Sitar Žiga (73')
    5 - Gaberšček Boštjan (76')
    22 - Dončić Aleks (78')
    17 - Ekić Jasmin (84')
   Zagorje
    3 - Gorišek Anže (36')
    6 - Mlinar Tilen (41')
    8 - Močnik Domen (54')
    4 - Nahtigal Tomaž (65')
    2 - Kurež Anej (65')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Zagorje
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Varl Vojko
       11 - Ambrožič Nejc
  72'     19 - Sitar Žiga
       10 - Čamdžić Ermin
  80'     21 - Rozman Simon
       22 - Dončić Aleks
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Kurež Gašper
       18 - Vodeb Nik
  56'     11 - Kazič Staš
       8 - Močnik Domen
  72'     14 - Povšnar Blaž
       17 - Klančišar Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan