align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 7. krog 03.10.15
   TEKMA: Brinje-Grosuplje - Zagorje 2:2 (1:1)
   Kraj: Grosuplje - ŠC Brinje - Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Prelog Gorazd
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Brinje-Grosuplje
Priimek in ime
  5  Tekić Saša
  6  Harambašić Dino
  8  Džanan Mladen
  9  Smrekar Jan
  10  Černič Miha
  12  Potočar Jure (V)
  13  Dolenc Dominik (K)
  14  Dolenc Davor
  16  Šporar Rok
  19  Ivkić Mario
  20  Šola Marko
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V,K)
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc
  6  Mlinar Tilen
  10  Kurež Gašper
  13  Burja Aleš
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  17  Klančišar Luka
  18  Vodeb Nik
  Rezervni igralci
  1  Štampfel Boštjan (V)
  2  Potočar Klemen
  3  Kastelic Marko
  11  Piškurič Luka
  17  Vintar Jure
  Rezervni igralci
  8  Močnik Domen
  11  Kazič Staš
  12  Mrežar Domen (V)
   TRENER
   Brinje-Grosuplje
   Zagorje
   STRELCI
   Brinje-Grosuplje
   1:0 13 - Dolenc Dominik (18')
   2:1 10 - Černič Miha (49') 11m
   Zagorje
   1:1 17 - Klančišar Luka (42')
   2:2 5 - Vozelj Nejc (89')
   OPOMINJANI
   Brinje-Grosuplje
    13 - Dolenc Dominik (44')
    8 - Džanan Mladen (54')
    19 - Ivkić Mario (55')
    5 - Tekić Saša (77')
   Zagorje
    13 - Burja Aleš (32')
    10 - Kurež Gašper (37')
    6 - Mlinar Tilen (44')
    17 - Klančišar Luka (44')
    1 - Gracar Miha (50')
    14 - Povšnar Blaž (55')
    4 - Nahtigal Tomaž (55')
    3 - Gorišek Anže (62')
   IZKLJUČENI
   Brinje-Grosuplje
    13 - Dolenc Dominik (60')
   Zagorje
    6 - Mlinar Tilen (67')
   MENJAVE
   Brinje-Grosuplje
  Minuta  Igralec
  61'     17 - Vintar Jure
       19 - Ivkić Mario
  75'     3 - Kastelic Marko
       6 - Harambašić Dino
  85'     2 - Potočar Klemen
       9 - Smrekar Jan
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  65'     11 - Kazič Staš
       15 - Perić Ivica
  80'     8 - Močnik Domen
       14 - Povšnar Blaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan