align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 11. krog 31.10.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Zagorje 3:0 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 85
   Glavni sodnik Obrenović Rade
   1. pomočnik: Kasapović Aleksandar
   2. pomočnik: Nikolov Goran
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  2  Lukman Čoko Matic (K)
  3  Ivanovski Miran
  4  Kovačević Mitja
  5  Arsić Srđan
  6  Šajn Marko
  7  Snoj Niko
  8  Novak Mihael
  9  Novosel Andrija
  10  Pene Janko
  11  Adamič Niko
  12  Vošnjak Jan (V)
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V)
  2  Kurež Anej
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc (K)
  6  Mlinar Tilen
  7  Nikolić Denis
  8  Močnik Domen
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  17  Klančišar Luka
  Rezervni igralci
  1  Brulc Jaša (V)
  13  Bebar Šabić Alex
  14  Gale Denis
  15  Smrtnik Matevž
  16  Gole Iztok
  17  Vučič Goran
  Rezervni igralci
  9  Korica Angelo
  12  Mrežar Domen (V)
  13  Šmid Kristijan
  18  Vodeb Nik
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Zagorje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 7 - Snoj Niko (21') 11m
   2:0 4 - Kovačević Mitja (78')
   3:0 7 - Snoj Niko (84') 11m
   Zagorje
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    11 - Adamič Niko (4')
    3 - Ivanovski Miran (19')
   Zagorje
    6 - Mlinar Tilen (25')
    3 - Gorišek Anže (68')
    5 - Vozelj Nejc (85')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Zagorje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  76'     15 - Smrtnik Matevž
       3 - Ivanovski Miran
  85'     14 - Gale Denis
       11 - Adamič Niko
  86'     16 - Gole Iztok
       10 - Pene Janko
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Šmid Kristijan
       8 - Močnik Domen
  73'     9 - Korica Angelo
       17 - Klančišar Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan