align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 13. krog 14.11.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Zagorje 1:2 (1:1)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 1500
   Glavni sodnik Jug Matej
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Orešek Aljaž
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Radić Klemen (V)
  2  Jurić Antonio
  3  Memišević Damir (K)
  4  Mrvoljak Amel
  5  Kahteran Alen
  6  Drnovšek Rok
  7  Berger Jan
  8  Rižner Davor
  9  Ribič Sašo
  10  Holešek Jan
  11  Sotenšek Marko
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V,K)
  2  Kurež Anej
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc
  6  Mlinar Tilen
  7  Nikolić Denis
  10  Kurež Gašper
  13  Burja Aleš
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  Rezervni igralci
  12  Mujkanović Jasim (V)
  13  Krajšič Žan
  14  Sotenšek Jan
  15  Delič Kadir
  16  Novak Gal
  17  Račič Žan
  18  Cigole Žiga
  Rezervni igralci
  8  Močnik Domen
  9  Korica Angelo
  11  Prašnikar Jaka
  12  Mrežar Domen (V)
  16  Baš Tilen
  17  Klančišar Luka
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Zagorje
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:1 7 - Berger Jan (44')
   Zagorje
   0:1 2 - Kurež Anej (31')
   1:2 10 - Kurež Gašper (86')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    4 - Mrvoljak Amel (34')
    6 - Drnovšek Rok (39')
    10 - Holešek Jan (51')
    11 - Sotenšek Marko (72')
    3 - Memišević Damir (81')
   Zagorje
    9 - Korica Angelo (51')
    3 - Gorišek Anže (92')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Zagorje
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Sotenšek Jan
       8 - Rižner Davor
  76'     15 - Delič Kadir
       6 - Drnovšek Rok
  81'     17 - Račič Žan
       9 - Ribič Sašo
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Korica Angelo
       7 - Nikolić Denis
  67'     17 - Klančišar Luka
       2 - Kurež Anej
  84'     11 - Prašnikar Jaka
       15 - Perić Ivica
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan