align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 14. krog 21.11.15
   TEKMA: Zagorje - Jesenice 3:0 (1:0)
   Kraj: Zagorje ob Savi - NK Zagorje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Veselič Samo
   1. pomočnik: Kordež Grega
   2. pomočnik: Horvat Denis
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V,K)
  2  Kurež Anej
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc
  8  Močnik Domen
  9  Korica Angelo
  10  Kurež Gašper
  13  Burja Aleš
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
   Jesenice
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  3  Bavrlić Dejan
  4  Huseinbašić Senad
  6  Semanić Ermin
  7  Skenderović Enis
  10  Džafić Belmin
  13  Basta David
  15  Pašić Armin
  17  Kapetanović Zamis
  18  Galić Miran
  20  Tiganj Senad (K)
  Rezervni igralci
  6  Mlinar Tilen
  7  Nikolić Denis
  11  Prašnikar Jaka
  12  Mrežar Domen
  17  Klančišar Luka
  Rezervni igralci
  5  Dimitrijević Benjamin
  8  Dragosavac Marko
  14  Durmišević Vernes
   TRENER
   Zagorje
   Jesenice
   STRELCI
   Zagorje
   1:0 10 - Kurež Gašper (25')
   2:0 15 - Perić Ivica (59')
   3:0 17 - Klančišar Luka (62')
   Jesenice
   OPOMINJANI
   Zagorje
    2 - Kurež Anej (30')
   Jesenice
    3 - Bavrlić Dejan (50')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Jesenice
    18 - Galić Miran (52')
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Klančišar Luka
       9 - Korica Angelo
  46'     11 - Prašnikar Jaka
       2 - Kurež Anej
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Durmišević Vernes
       7 - Skenderović Enis
  67'     5 - Dimitrijević Benjamin
       20 - Tiganj Senad
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan