align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 18. krog 09.04.16
   TEKMA: Zagorje - Kolpa 5:1 (1:0)
   Kraj: Zagorje ob Savi - NK Zagorje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Sagrković Asmir
   1. pomočnik: Nikolov Goran
   2. pomočnik: Čeganjac Andrej
   Delegat: Lacković Željko
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  0 
  1  Gracar Miha (V,K)
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc
  6  Mlinar Tilen
  7  Šmid Kristijan
  8  Vodeb Nik
  10  Perić Ivica
  11  Prašnikar Jaka
  13  Burja Aleš
  14  Povšnar Blaž
   Kolpa
Priimek in ime
  5  Pezdirc Jože (K)
  6  Fišter Matej
  7  Jankulov Marko
  8  Žugelj Gregor
  9  Štukelj Jernej
  11  Gregorac Matej
  14  Žagar Vid
  15  Spudić Darjan
  17  Vrščaj Tadej
  19  Sašek Matic
  21  Kolenac Dejan (V)
  Rezervni igralci
  9  Korica Angelo
  15  Klinc David
  16  Baš Tilen
  17  Kranjc Matija
  18  Leniči Diego Arlind
  Rezervni igralci
  3  Žugelj Mitja
  16  Poljak Matej
  18  Spudić Kristjan
   TRENER
   Zagorje
   Kolpa
   STRELCI
   Zagorje
   1:0 3 - Gorišek Anže (18')
   2:0 10 - Perić Ivica (61')
   3:0 10 - Perić Ivica (69')
   4:1 11 - Prašnikar Jaka (80')
   5:1 10 - Perić Ivica (90')
   Kolpa
   3:1 18 - Spudić Kristjan (73')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    15 - Klinc David (78')
   Kolpa
    15 - Spudić Darjan (14')
    5 - Pezdirc Jože (65')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Kolpa
    15 - Spudić Darjan (75')
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  64'     9 - Korica Angelo
       7 - Šmid Kristijan
  72'     15 - Klinc David
       13 - Burja Aleš
  83'     18 - Leniči Diego Arlind
       11 - Prašnikar Jaka
   Kolpa
  Minuta  Igralec
  60'     3 - Žugelj Mitja
       6 - Fišter Matej
  60'     18 - Spudić Kristjan
       14 - Žagar Vid
  71'     16 - Poljak Matej
       11 - Gregorac Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan