align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 22. krog 30.04.16
   TEKMA: Zagorje - Jezero Medvode 6:0 (2:0)
   Kraj: Zagorje ob Savi - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Todorović Nedeljko
   2. pomočnik: Buh Helena
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V,K)
  5  Vozelj Nejc
  6  Mlinar Tilen
  7  Šmid Kristijan
  8  Vodeb Nik
  10  Perić Ivica
  11  Prašnikar Jaka
  13  Burja Aleš
  14  Povšnar Blaž
  15  Klinc David
  17  Klančišar Luka
   Jezero Medvode
Priimek in ime
  4  Ibranović Dino
  6  Založnik Anže
  7  Ferk Tadej
  10  Katić Daniel
  11  Ibraimov Đan Doan
  12  Božič Gašper (V)
  14  Hostnik Jan
  15  Čatić Denis
  19  Vrhovac Nemanja
  20  Juričinec Gregor (K)
  23  Bergant Smailagič Tim
  Rezervni igralci
  2  Kuder Žan
  3  Cvitić Pavao
  9  Korica Angelo
  16  Kranjc Matija
  Rezervni igralci
  5  Rokavec Nejc
  8  Totter Metod
  18  Ibraković Haris
   TRENER
   Zagorje
   Jezero Medvode
   STRELCI
   Zagorje
   1:0 5 - Vozelj Nejc (9')
   2:0 10 - Perić Ivica (23')
   3:0 5 - Vozelj Nejc (50')
   4:0 10 - Perić Ivica (61')
   5:0 10 - Perić Ivica (63')
   6:0 11 - Prašnikar Jaka (88')
   Jezero Medvode
   OPOMINJANI
   Zagorje
   Jezero Medvode
    4 - Ibranović Dino (52')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Jezero Medvode
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Korica Angelo
       15 - Klinc David
  65'     16 - Kranjc Matija
       6 - Mlinar Tilen
  74'     2 - Kuder Žan
       17 - Klančišar Luka
   Jezero Medvode
  Minuta  Igralec
  11'     18 - Ibraković Haris
       19 - Vrhovac Nemanja
  46'     8 - Totter Metod
       7 - Ferk Tadej
  74'     5 - Rokavec Nejc
       15 - Čatić Denis
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan