align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2015/16
  Zapisnik: 24. krog 14.05.16
   TEKMA: Zagorje - Ivančna Gorica 4:1 (2:0)
   Kraj: Zagorje ob Savi - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V,K)
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc
  6  Mlinar Tilen
  7  Šmid Kristijan
  8  Vodeb Nik
  10  Perić Ivica
  11  Prašnikar Jaka
  14  Povšnar Blaž
  15  Klinc David
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  2  Voje Luka
  3  Kovačević Mitja
  4  Novosel Andrija
  8  Smrtnik Matevž
  9  Obrez Tim
  10  Šajn Marko
  11  Adamič Niko
  12  Vošnjak Jan (V)
  13  Arsić Srđan
  17  Sviben David
  18  Lukman Čoko Matic (K)
  Rezervni igralci
  2  Cvitić Pavao
  9  Mrežar Domen
  Rezervni igralci
  1  Blaževič Deni (V)
  5  Gole Iztok
  6  Bebar Šabić Alex
  7  Gale Denis
  14  Ivanovski Miran
   TRENER
   Zagorje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Zagorje
   1:0 8 - Vodeb Nik (31')
   2:0 10 - Perić Ivica (36')
   3:1 10 - Perić Ivica (68')
   4:1 11 - Prašnikar Jaka (90')
   Ivančna Gorica
   2:1 4 - Novosel Andrija (52') 11m
   OPOMINJANI
   Zagorje
    10 - Perić Ivica (37')
    15 - Klinc David (47')
    3 - Gorišek Anže (83')
    4 - Nahtigal Tomaž (90')
    5 - Vozelj Nejc (92')
   Ivančna Gorica
    4 - Novosel Andrija (86')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  88'     2 - Cvitić Pavao
       10 - Perić Ivica
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Gale Denis
       8 - Smrtnik Matevž
  58'     14 - Ivanovski Miran
       9 - Obrez Tim
  73'     5 - Gole Iztok
       3 - Kovačević Mitja
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan