align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 1. krog 26.08.15
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Šenčur 2:1 (1:1)
   Kraj: Radomlje - ŠP Radomje umetna trava    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Miličević Ivan
   1. pomočnik: Dević Aleksander
   2. pomočnik: Vidergar Matej
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Lekić David
  4  Pišek Gašper
  5  Latinčič Marko
  6  Džafič Alen
  7  Agović Elvedin
  8  Hribar Matevž
  9  Lozančič Toni
  10  Zabukovnik Mark (K)
  11  Stražar Matija
  20  Švigelj Urh
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Štern Vid
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Nunar Matevž
  6  Krek Luka
  7  Pavlin Nik
  8  Boncelj Uroš
  9  Rakovec Janez
  10  Žagar Grega (K)
  11  Vreček Matej
  Rezervni igralci
  13  Kočar Jernej
  14  Čehič Limoni Benjamin
  16  Juhant Žiga
  18  Kopitar Nejc
  19  Đuzić Anis
  99  Cerar Lenart (V)
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Prestor Jan
  15  Vidovič Marko
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Šenčur
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:1 9 - Lozančič Toni (11')
   2:1 19 - Đuzić Anis (66')
   Šenčur
   0:1 6 - Krek Luka (6')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Šenčur
    9 - Rakovec Janez (36')
    11 - Vreček Matej (72')
    7 - Pavlin Nik (81')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Šenčur
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  47'     13 - Kočar Jernej
       2 - Lekić David
  52'     18 - Kopitar Nejc
       5 - Latinčič Marko
  64'     19 - Đuzić Anis
       7 - Agović Elvedin
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Prestor Jan
       8 - Boncelj Uroš
  71'     15 - Vidovič Marko
       5 - Nunar Matevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan