align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 2. krog 30.08.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Šenčur 0:3 (0:2)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani- naravna trava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Rudolf Matjaž
   1. pomočnik: Rustja Matej
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Suša Timotej (V)
  2  Kompara Manuel
  3  Toškan Patrik
  4  Aničič Žiga (K)
  5  Herbst Jaka
  6  Gregorič Tadej
  7  Dugolli Selim
  8  Špeh Nik
  9  Vežnaver Tilen
  10  Šporin Martin
  11  Sajevic Rok
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Štern Vid
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Nunar Matevž
  6  Krek Luka
  7  Pavlin Nik
  8  Boncelj Uroš
  9  Rakovec Janez
  10  Žagar Grega (K)
  11  Vreček Matej
  Rezervni igralci
  12  Pribac Gašper (V)
  13  Mihalič Tadej
  14  Bradaš Thomas
  15  Milovanović Maks
  16  Klinec Blaž
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Prestor Jan
  14  Čarman Djuran Simon
  15  Vidovič Marko
   TRENER
   Jadran Dekani
   Šenčur
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Šenčur
   0:1 11 - Vreček Matej (25')
   0:2 10 - Žagar Grega (31')
   0:3 3 - Debeljak Žan (81')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    10 - Šporin Martin (51')
    7 - Dugolli Selim (73')
   Šenčur
    9 - Rakovec Janez (64')
    13 - Prestor Jan (72')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Šenčur
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Mihalič Tadej
       2 - Kompara Manuel
  41'     16 - Klinec Blaž
       8 - Špeh Nik
  75'     14 - Bradaš Thomas
       10 - Šporin Martin
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Prestor Jan
       5 - Nunar Matevž
  56'     14 - Čarman Djuran Simon
       7 - Pavlin Nik
  70'     15 - Vidovič Marko
       8 - Boncelj Uroš
  78'     12 - Jenko Mark
       1 - Vrtač Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan