align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 3. krog 06.09.15
   TEKMA: Šenčur - Ilirija Extra-Lux 0:1 (0:1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Kolenko Miha
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Štern Vid
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Nunar Matevž
  6  Krek Luka
  7  Pavlin Nik
  8  Boncelj Uroš
  9  Rakovec Janez
  10  Prestor Jan
  11  Vreček Matej (K)
   Ilirija Extra-Lux
Priimek in ime
  1  Krošelj Izidor (V)
  2  Čakš Urban
  3  Rozman Rok
  4  Nared Jan
  5  Lapuh Urh
  6  Gršič Gašper
  7  Mavrič Gašper
  8  Rančnik Domen (K)
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Žibert Lan
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Konjar Urban
  14  Čarman Djuran Simon
  15  Vidovič Marko
  16  Kozelj Aleš
  17  Hudolin Žiga
  18  Taskov Dejan
  Rezervni igralci
  12  Kosanec Jan (V)
  13  Blagojević Rok
  14  Kaplan Brin
  15  Lebar Janez Aleksander
  16  Struna Nejc
  17  Verovšek Urban
  18  Mitojević Nik
   TRENER
   Šenčur
   Ilirija Extra-Lux
   STRELCI
   Šenčur
   Ilirija Extra-Lux
   0:1 9 - Humar Žan (7')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Ilirija Extra-Lux
    7 - Mavrič Gašper (78')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Ilirija Extra-Lux
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  14'     15 - Vidovič Marko
       2 - Štern Vid
  50'     14 - Čarman Djuran Simon
       8 - Boncelj Uroš
  50'     13 - Konjar Urban
       15 - Vidovič Marko
  73'     17 - Hudolin Žiga
       7 - Pavlin Nik
   Ilirija Extra-Lux
  Minuta  Igralec
  17'     13 - Blagojević Rok
       10 - Olivo Erik
  35'     17 - Verovšek Urban
       2 - Čakš Urban
  79'     18 - Mitojević Nik
       7 - Mavrič Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan