align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 4. krog 13.09.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Šenčur 2:2 (1:2)
   Kraj: Litija - NK Litija    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Džinalić Almir
   2. pomočnik: Marković Siniša
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Možina Rok (V)
  2  Podhraški Rok
  3  Vozel Tadej
  4  Ocepek Domen
  5  Lipovšek Žan
  6  Sajovic Maj
  7  Fašing Žiga
  8  Bevc Nace
  9  Mešić Maid
  10  Rutar Aleks
  11  Gospeti Matic (K)
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Konjar Urban
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Nunar Matevž
  6  Krek Luka
  7  Prestor Jan
  8  Vreček Matej
  9  Rakovec Janez
  10  Žagar Grega (K)
  11  Pavlin Nik
  Rezervni igralci
  12  Holešek Jure (V)
  13  Benda Kristjan
  14  Stritar Filip
  15  Zrimšek Brvar Enej
  16  Lončarič Denis
  17  Gričar Nik
  18  Hadžić Mark Antonio
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Boncelj Uroš
  14  Čarman Djuran Simon
  15  Vidovič Marko
  16  Kozelj Aleš
  17  Hudolin Žiga
  18  Šmid Klavdij
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Šenčur
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 2 - Podhraški Rok (11')
   2:2 9 - Mešić Maid (43') 11m
   Šenčur
   1:1 10 - Žagar Grega (13')
   1:2 10 - Žagar Grega (39')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    10 - Rutar Aleks (11')
    4 - Ocepek Domen (24')
    9 - Mešić Maid (35')
    11 - Gospeti Matic (79')
   Šenčur
    5 - Nunar Matevž (11')
    10 - Žagar Grega (43')
    6 - Krek Luka (74')
    3 - Debeljak Žan (78')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    4 - Ocepek Domen (37')
   Šenčur
    5 - Nunar Matevž (70')
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  30'     18 - Hadžić Mark Antonio
       3 - Vozel Tadej
  68'     15 - Zrimšek Brvar Enej
       7 - Fašing Žiga
  81'     17 - Gričar Nik
       9 - Mešić Maid
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  51'     18 - Šmid Klavdij
       11 - Pavlin Nik
  68'     13 - Boncelj Uroš
       7 - Prestor Jan
  81'     17 - Hudolin Žiga
       9 - Rakovec Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan