align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 12. krog 08.11.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Šenčur 1:2 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bajuk Aleš
   1. pomočnik: Šalehar Mitja
   2. pomočnik: Vraničar Bor
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Prosič Mark (V,K)
  2  Berglez Aljaž
  3  Kumer Nejc
  4  Topalović Elvir
  5  Pucihar Tilen
  6  Zalar Jan
  7  Barbič Urban
  8  Kalakovič Filip
  9  Vidič Vito
  10  Krevzel Panić Aleksander
  11  Pinter Domen
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Šmid Klavdij
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Prestor Jan
  8  Boncelj Uroš
  9  Vreček Matej
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  13  Ostanek Martin
  14  Alukić Jan
  15  Keserica Matej
  16  Sadikovič Alen
  17  Topalović Peter
  18  Okorn Miha
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Nunar Matevž
  14  Štern Vid
  15  Vidovič Marko
  16  Kozelj Aleš
  17  Hudolin Žiga
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Šenčur
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 8 - Kalakovič Filip (2')
   Šenčur
   1:1 13 - Nunar Matevž (54')
   1:2 9 - Vreček Matej (62')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    18 - Okorn Miha (85')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Šenčur
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  19'     18 - Okorn Miha
       3 - Kumer Nejc
  52'     16 - Sadikovič Alen
       11 - Pinter Domen
  63'     15 - Keserica Matej
       18 - Okorn Miha
  75'     14 - Alukić Jan
       2 - Berglez Aljaž
  79'     13 - Ostanek Martin
       4 - Topalović Elvir
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Nunar Matevž
       8 - Boncelj Uroš
  75'     15 - Vidovič Marko
       7 - Prestor Jan
  79'     14 - Štern Vid
       11 - Rakovec Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan