align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 13. krog 15.11.15
   TEKMA: Šenčur - Brda 1:0 (0:0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Šmid Klavdij
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Prestor Jan
  8  Boncelj Uroš
  9  Vreček Matej
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Prinčič Nik
  3  Cej Patrik (K)
  5  Medvešček Domen
  6  Simčič Zuljan Gašper
  7  Sirk Miha
  10  Topalli Behar
  13  Gašparin Grega
  15  Bužinel Jure
  17  Tabaj Robi
  18  Fortunat Andrej
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Nunar Matevž
  14  Štern Vid
  15  Vidovič Marko
  16  Kozelj Aleš
  17  Hudolin Žiga
  18  Čarman Djuran Simon
  Rezervni igralci
  4  Fikfak Kris
  8  Jamšek Matevž
  9  Prinčič Žan
  11  Jamšek Črt Andrej
  12  Mavrič Matija (V)
  14  Batič Jakob
  16  Tishler Lukas
   TRENER
   Šenčur
   Brda
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 10 - Žagar Grega (78')
   Brda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    7 - Prestor Jan (65')
   Brda
    5 - Medvešček Domen (4')
    17 - Tabaj Robi (40')
    3 - Cej Patrik (75')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Brda
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Nunar Matevž
       9 - Vreček Matej
  67'     18 - Čarman Djuran Simon
       7 - Prestor Jan
  71'     15 - Vidovič Marko
       8 - Boncelj Uroš
  79'     14 - Štern Vid
       10 - Žagar Grega
   Brda
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Prinčič Žan
       17 - Tabaj Robi
  67'     14 - Batič Jakob
       15 - Bužinel Jure
  79'     16 - Tishler Lukas
       3 - Cej Patrik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan