align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 17. krog 03.04.16
   TEKMA: Šenčur - Rudar Trbovlje 4:1 (1:1)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Čarman Djuran Simon
  3  Debeljak Žan
  4  Družinec Domen
  5  Gašpirc Kristjan
  6  Konjar Urban
  7  Krek Luka
  8  Šmid Klavdij
  9  Vreček Matej
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Možina Rok (V)
  2  Podhraški Rok
  3  Hadžić Mark Antonio
  4  Vozel Tadej
  5  Bokal Žan
  6  Lončarič Denis
  7  Friškovec Nejc
  8  Fašing Žiga
  9  Mešić Maid
  10  Krajnc Dominik (K)
  11  Benda Kristjan
  Rezervni igralci
  12  Žagar Nejc (V)
  13  Kondić Stefan
  14  Leben Peter Martin
  15  Pernuš Matej
  16  Taskov Dejan
  17  Vidovič Marko
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Šenčur
   1:1 6 - Konjar Urban (21')
   2:1 8 - Šmid Klavdij (50')
   3:1 15 - Pernuš Matej (75')
   4:1 15 - Pernuš Matej (79')
   Rudar Trbovlje
   0:1 11 - Benda Kristjan (7') 11m
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Rudar Trbovlje
    9 - Mešić Maid (51')
    5 - Bokal Žan (54')
    11 - Benda Kristjan (65')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Pernuš Matej
       9 - Vreček Matej
  60'     16 - Taskov Dejan
       2 - Čarman Djuran Simon
  65'     13 - Kondić Stefan
       8 - Šmid Klavdij
  72'     17 - Vidovič Marko
       4 - Družinec Domen
  75'     14 - Leben Peter Martin
       10 - Boncelj Uroš
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan