align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 19. krog 17.04.16
   TEKMA: Šenčur - Svoboda 1:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Burgar Rok
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V,K)
  2  Debeljak Žan
  3  Družinec Domen
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Pernuš Matej
  8  Prestor Jan
  9  Rakovec Janez
  10  Šmid Klavdij
  11  Boncelj Uroš
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Džafić Amar (V)
  2  Jaki Anton
  3  Jevšnik Črt
  4  Jozič Jernej
  5  Mandič Luka (K)
  6  Bojović Jan
  7  Talović Alija
  8  Stanojević Dejan
  9  Klinar Aljaž
  10  Boldin Žiga
  11  Mišeljić Aljoša
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Čarman Djuran Simon
  14  Knific Jaka
  15  Kondić Stefan
  16  Leben Peter Martin
  17  Vidovič Marko
  Rezervni igralci
  13  Huskić Damir
  14  Muharemović Benjamin
  15  Dobrilovič Rok
   TRENER
   Šenčur
   Svoboda
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 6 - Krek Luka (16')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    11 - Boncelj Uroš (54')
   Svoboda
    5 - Mandič Luka (30')
    4 - Jozič Jernej (70')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Svoboda
    11 - Mišeljić Aljoša (48')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Čarman Djuran Simon
       7 - Pernuš Matej
  68'     15 - Kondić Stefan
       8 - Prestor Jan
  73'     17 - Vidovič Marko
       3 - Družinec Domen
  77'     16 - Leben Peter Martin
       11 - Boncelj Uroš
  79'     14 - Knific Jaka
       2 - Debeljak Žan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Muharemović Benjamin
       8 - Stanojević Dejan
  61'     15 - Dobrilovič Rok
       7 - Talović Alija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan