align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 20. krog 23.04.16
   TEKMA: Roltek Dob - Šenčur 2:3 (2:2)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Korač Erol
   1. pomočnik: Milutin Denis
   2. pomočnik: Husić Admir
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Mavrič Matevž
  3  Košir Mitja
  4  Zupan Jure
  6  Rastoder Albin
  7  Kos Mark
  8  Derganc Andraž
  9  Ahmetović Čejvanović Kevin
  10  Levačič Gašper
  11  Kolar Klemen
  21  Majce Žan Luka (K)
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Družinec Domen
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Pernuš Matej
  8  Rakovec Janez
  9  Šmid Klavdij
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
  Rezervni igralci
  15  Stojnić Vanja
  16  Cerar Noel
  17  Panić Damjan
  Rezervni igralci
  12  Jenko Mark (V)
  13  Čarman Djuran Simon
  14  Kondić Stefan
  15  Prestor Jan
  16  Taskov Dejan
  17  Vidovič Marko
   TRENER
   Roltek Dob
   Šenčur
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 11 - Kolar Klemen (10')
   2:1 21 - Majce Žan Luka (17')
   Šenčur
   1:1 10 - Boncelj Uroš (14')
   2:2 4 - Gašpirc Kristjan (21')
   2:3 4 - Gašpirc Kristjan (72')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    4 - Zupan Jure (36')
    9 - Ahmetović Čejvanović Kevin (66')
   Šenčur
    9 - Šmid Klavdij (79')
    15 - Prestor Jan (83')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
    21 - Majce Žan Luka (72')
   Šenčur
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Stojnić Vanja
       3 - Košir Mitja
  59'     16 - Cerar Noel
       10 - Levačič Gašper
  78'     17 - Panić Damjan
       15 - Stojnić Vanja
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  53'     15 - Prestor Jan
       7 - Pernuš Matej
  59'     13 - Čarman Djuran Simon
       3 - Družinec Domen
  69'     16 - Taskov Dejan
       11 - Žagar Grega
  74'     14 - Kondić Stefan
       2 - Debeljak Žan
  78'     17 - Vidovič Marko
       10 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan