align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 21. krog 11.05.16
   TEKMA: Šenčur - Jesenice 4:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Đokić Saša
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Čarman Djuran Simon
  3  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Kondić Stefan
  6  Konjar Urban
  7  Krek Luka
  8  Prestor Jan
  9  Šmid Klavdij
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
   Jesenice
Priimek in ime
  1  Merdanović Dino (V)
  3  Kadirić Adnan
  4  Talić Eldar
  5  Kurbegović Almedin
  6  Bikovski Filip
  7  Džafić Din
  8  Kaker Anže
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  15  Perviz Ajdin (K)
  17  Mezek Timotej
  Rezervni igralci
  12  Žagar Nejc (V)
  13  Družinec Domen
  14  Leben Peter Martin
  15  Nunar Matevž
  16  Taskov Dejan
  17  Vidovič Marko
  Rezervni igralci
  2  Talić Benjamin
   TRENER
   Šenčur
   Jesenice
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 11 - Žagar Grega (38')
   2:0 11 - Žagar Grega (57')
   3:0 9 - Šmid Klavdij (64')
   4:0 16 - Taskov Dejan (76')
   Jesenice
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Jesenice
    5 - Kurbegović Almedin (21')
    3 - Kadirić Adnan (50')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Jesenice
    3 - Kadirić Adnan (69')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     16 - Taskov Dejan
       8 - Prestor Jan
  47'     15 - Nunar Matevž
       3 - Debeljak Žan
  51'     13 - Družinec Domen
       2 - Čarman Djuran Simon
  66'     17 - Vidovič Marko
       9 - Šmid Klavdij
  67'     14 - Leben Peter Martin
       11 - Žagar Grega
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     2 - Talić Benjamin
       4 - Talić Eldar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan