align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 22. krog 08.05.16
   TEKMA: Slovan - Šenčur 2:0 (2:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Leban Erik
   1. pomočnik: Orešek Aljaž
   2. pomočnik: Poberaj Jakob
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Tehovnik Gašper (V)
  2  Ćoralić Denis
  3  Šakanović Elvin
  4  Pintarič Nik
  5  Kok Tim
  6  Sernel Klemen (K)
  7  Barukčič Mark
  8  Puškar Anel
  9  Keškič Jasmin
  10  Seliman Amar
  11  Tramte Tine
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Družinec Domen
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Pernuš Matej
  8  Prestor Jan
  9  Šmid Klavdij
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
  Rezervni igralci
  13  Djukič Dejan
  14  Bašanović Dino
  15  Puhar Luka
  16  Domazet Milan
  Rezervni igralci
  12  Žagar Nejc (V)
  13  Čarman Djuran Simon
  14  Kondić Stefan
  15  Taskov Dejan
  16  Vidovič Marko
  17  Vreček Matej
   TRENER
   Slovan
   Šenčur
   STRELCI
   Slovan
   1:0 11 - Tramte Tine (5')
   2:0 11 - Tramte Tine (29')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Slovan
    4 - Pintarič Nik (70')
   Šenčur
    17 - Vreček Matej (73')
    13 - Čarman Djuran Simon (80')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Šenčur
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Djukič Dejan
       1 - Tehovnik Gašper
  68'     15 - Puhar Luka
       9 - Keškič Jasmin
  77'     14 - Bašanović Dino
       5 - Kok Tim
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  31'     13 - Čarman Djuran Simon
       3 - Družinec Domen
  57'     17 - Vreček Matej
       7 - Pernuš Matej
  62'     16 - Vidovič Marko
       10 - 16
  71'     15 - Taskov Dejan
       11 - Žagar Grega
  75'     14 - Kondić Stefan
       5 - Konjar Urban
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan