align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 23. krog 15.05.16
   TEKMA: Šenčur - NOGA Britof 0:2 (0:1)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Praštalo Dušan
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Čarman Djuran Simon
  3  Gašpirc Kristjan
  4  Kondić Stefan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Nunar Matevž
  8  Prestor Jan
  9  Šmid Klavdij
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Blatnik Just
  4  Anžič Žak
  5  Gartner Jaka
  6  Šenk Miha
  7  Matijaševič Tjuš
  9  Sedlar Mark (K)
  10  Gashi Shpend
  14  Babić Josip
  17  Csipö Gašper
  18  Mali Adrijan
  Rezervni igralci
  12  Žagar Nejc (V)
  13  Debeljak Žan
  14  Družinec Domen
  15  Leben Peter Martin
  16  Pernuš Matej
  17  Vidovič Marko
  Rezervni igralci
  8  Belec Nace
  13  Košir Urh
  15  Čemažar Nejc Jaka
  16  Igličar Matej
  33  Čolić David (V)
   TRENER
   Šenčur
   NOGA Britof
   STRELCI
   Šenčur
   NOGA Britof
   0:1 5 - Gartner Jaka (11')
   0:2 8 - Belec Nace (71')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    4 - Kondić Stefan (10')
   NOGA Britof
    14 - Babić Josip (24')
    6 - Šenk Miha (72')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Pernuš Matej
       8 - Prestor Jan
  58'     14 - Družinec Domen
       2 - Čarman Djuran Simon
  69'     13 - Debeljak Žan
       4 - Kondić Stefan
  76'     17 - Vidovič Marko
       7 - Nunar Matevž
  79'     15 - Leben Peter Martin
       11 - Žagar Grega
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Košir Urh
       14 - Babić Josip
  58'     16 - Igličar Matej
       10 - Gashi Shpend
  64'     8 - Belec Nace
       7 - Matijaševič Tjuš
  69'     15 - Čemažar Nejc Jaka
       8 - Belec Nace
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan