align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2015/16
  Zapisnik: 24. krog 19.05.16
   TEKMA: Šobec Lesce - Šenčur 1:3 (0:0)
   Kraj: Lesce - Na Žagi    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Tadić Nenad
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Šink Luka
  3  Mandeljc Rok
  4  Čebašek Rok
  5  Lavtar Matevž
  6  Novak Jure
  7  Bešić Mario
  8  Marič Tilen
  9  Kamšek Izidor Erazem
  10  Sever Blaž (K)
  11  Jovanović Damjan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  3  Družinec Domen
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Konjar Urban
  6  Krek Luka
  7  Prestor Jan
  8  Šmid Klavdij
  9  Vreček Matej
  10  Boncelj Uroš
  11  Žagar Grega (K)
  Rezervni igralci
  13  Kozinc Bor
  14  Lavtar Gašper
  15  Dolinar Tadej
  16  Lap Aljoša
  17  Grm Timotej
  Rezervni igralci
  12  Žagar Nejc (V)
  13  Čarman Djuran Simon
  14  Kondić Stefan
  15  Leben Peter Martin
  16  Nunar Matevž
  17  Vidovič Marko
   TRENER
   Šobec Lesce
   Šenčur
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1:0 17 - Grm Timotej (43')
   Šenčur
   1:1 7 - Prestor Jan (48')
   1:2 5 - Konjar Urban (56')
   1:3 16 - Nunar Matevž (80')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    10 - Sever Blaž (50')
    5 - Lavtar Matevž (75')
   Šenčur
    16 - Nunar Matevž (61')
    8 - Šmid Klavdij (69')
    4 - Gašpirc Kristjan (73')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Šenčur
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  20'     15 - Dolinar Tadej
       8 - Marič Tilen
  41'     17 - Grm Timotej
       11 - Jovanović Damjan
  72'     13 - Kozinc Bor
       3 - Mandeljc Rok
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Čarman Djuran Simon
       3 - Družinec Domen
  50'     16 - Nunar Matevž
       11 - Žagar Grega
  62'     14 - Kondić Stefan
       7 - Prestor Jan
  70'     17 - Vidovič Marko
       5 - Konjar Urban
  76'     15 - Leben Peter Martin
       10 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan