align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.15
   TEKMA: NOGA Triglav - NOGA Triglav Podgorje 4:0 (3:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Slemc Tilen
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Triglav
Priimek in ime
  1  Alagić Adam (V)
  2  Cafuta Timotej
  3  Bobarić Belmin
  5  Stanković Matjaž
  6  Žmavc Žan
  10  Kryeziu Altin
  13  Vuković Luka (K)
  14  Frlic Kristijan
  15  Suljanović Edvin
  16  Sarafimov Andrej
  18  Stojanovič Jan Jure
   NOGA Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V,K)
  2  Drinovec Aljaž
  4  Kotnik Jan
  5  Rahmanović Rino
  6  Remic Jure
  7  Slapar Luka
  8  Sajovic Domen
  9  Marković Ivano
  10  Ahmetaj Albin
  11  Harambašić Edin
  16  Polanc David
  Rezervni igralci
  4  Bojić Igor
  8  Zlatkov Aleks
  9  Brkić Luka
  11  Mišić Marijo
  19  Zupan Gal
  Rezervni igralci
  3  Dermendjiev Dragan
  13  Marjanica Robert
  17  Adamič Andraž
   TRENER
   NOGA Triglav
   NOGA Triglav Podgorje
   STRELCI
   NOGA Triglav
   1:0 14 - Frlic Kristijan (15')
   2:0 13 - Vuković Luka (19')
   3:0 10 - Kryeziu Altin (25')
   4:0 9 - Brkić Luka (63')
   NOGA Triglav Podgorje
   OPOMINJANI
   NOGA Triglav
   NOGA Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   NOGA Triglav
   NOGA Triglav Podgorje
   MENJAVE
   NOGA Triglav
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Bojić Igor
       3 - Bobarić Belmin
  36'     8 - Zlatkov Aleks
       14 - Frlic Kristijan
  36'     19 - Zupan Gal
       5 - Stanković Matjaž
  36'     9 - Brkić Luka
       16 - Sarafimov Andrej
  45'     11 - Mišić Marijo
       13 - Vuković Luka
   NOGA Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Dermendjiev Dragan
       5 - Rahmanović Rino
  36'     13 - Marjanica Robert
       10 - Ahmetaj Albin
  44'     17 - Adamič Andraž
       8 - Sajovic Domen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan