align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.15
   TEKMA: Sava Kranj - Naklo 1:6 (1:2)
   Kraj: Stražišče - ŠC Sava Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Rešek Edo
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Hočevar Žan Marko (V)
  4  Kaurinović Oliver (K)
  7  Mlakar Neil
  8  Hočevar Jaka
  9  Jeram Žan
  10  Maksimović Dejan
  11  Rus David
  15  Tadina Miha
  16  Perić Luka
  18  Kutnjak Mark
  20  Čirić Tim
   Naklo
Priimek in ime
  2  Gregorič Urban
  3  Arh Martin
  4  Neković Benjamin
  5  Jezeršek Urh
  6  Rizvanovič Tim
  7  Kukavica Gašper
  8  Terplan Žan
  9  Lunar Miha
  10  Majnik Miha (K)
  12  Žumer Martin (V)
  13  Avsec Veno
  Rezervni igralci
  5  Glavan Tim
  12  Majstorović Dejan (V)
  17  Milašinović Tim
  19  Ramosaj Arigon
  22  Pustavrh Jaka
  Rezervni igralci
  11  Štefe Žan
  16  Kvasnik Gašper
   TRENER
   Sava Kranj
   Naklo
   STRELCI
   Sava Kranj
   1:2 9 - Jeram Žan (30')
   Naklo
   0:1 9 - Lunar Miha (5')
   0:2 9 - Lunar Miha (26')
   1:3 7 - Kukavica Gašper (38')
   1:4 10 - Majnik Miha (52')
   1:5 10 - Majnik Miha (56')
   1:6 9 - Lunar Miha (64')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Kaurinović Oliver (62')
   Naklo
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Naklo
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Milašinović Tim
       9 - Jeram Žan
  39'     12 - Majstorović Dejan
       1 - Hočevar Žan Marko
  39'     22 - Pustavrh Jaka
       11 - Rus David
  53'     5 - Glavan Tim
       16 - Perić Luka
  56'     19 - Ramosaj Arigon
       20 - Čirić Tim
   Naklo
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Štefe Žan
       13 - Avsec Veno
  56'     16 - Kvasnik Gašper
       6 - Rizvanovič Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan