align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 2. krog 06.09.15
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - Niko Železniki 4:1 (3:0)
   Kraj: Preddvor - Za žago    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lombar Nika
   1. pomočnik: Jerič Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  2  Jamšek Rok
  4  Kos Gregor
  6  Ajdovec Nejc
  8  Kabić Matija (K)
  10  Černe Janez
  11  Krmavnar Nik
  13  Jamšek Blaž
  15  Beton Nejc
  17  Remic Jernej
  18  Perčič Andraž
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  3  Benedičič Tjaž
  5  Purgar Sebastjan
  6  Primožič Luka
  7  Mohorič Miha (K)
  8  Rihtaršič Matic
  10  Pohleven Matej
  13  Šmid Nina
  14  Koblar Nikita
  15  Potočnik Gašper
  16  Lušina Jure
  Rezervni igralci
  12  Murnik Vid (V)
  14  Slevec Janez
  20  Kukić Aleks
  Rezervni igralci
  2  Kenda Tanja
  4  Thaler Grega
  9  Drol Tian
  11  Egart Andraž
  17  Ravnikar David
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Niko Železniki
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   1:0 15 - Beton Nejc (10')
   2:0 10 - Černe Janez (13')
   3:0 10 - Černe Janez (24')
   4:1 11 - Krmavnar Nik (60')
   Niko Železniki
   3:1 5 - Purgar Sebastjan (51')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
   Niko Železniki
    13 - Šmid Nina (60')
    10 - Pohleven Matej (65')
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  55'     20 - Kukić Aleks
       4 - Kos Gregor
  59'     14 - Slevec Janez
       18 - Perčič Andraž
  68'     12 - Murnik Vid
       1 - Kmetič Žiga
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  60'     2 - Kenda Tanja
       15 - Potočnik Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan