align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 4. krog 19.09.15
   TEKMA: Jesenice A - Jesenice B 0:12 (0:6)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice A
Priimek in ime
  1  Lukić Uroš (V)
  5  Šahinović Armin
  7  Gorinjac Denis
  8  Kadirić Edin
  9  Gorinjac Alan (K)
  11  Podgoršek Aljaž
  13  Sefič Patrick
  16  Todorović Benjamin
  17  Kalan Davor
  18  Mujčić Erik
  22  Kavčič Jan
   Jesenice B
Priimek in ime
  6  Klarić Mateo
  7  Medja Mark
  8  Khodakhah Benjamin
  10  Džafić Din
  11  Bajrić Amar
  12  Kovač Dejan (V)
  13  Bećirović Tarik
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan (K)
  16  Talić Benjamin
  17  Sušnik Jaka
  Rezervni igralci
  15  Stojanović Julijan
  20  Lemeš Alen
  Rezervni igralci
  4  Kaltak Vahid
  5  Kerić Arnes
  9  Džombić Benjamin
   TRENER
   Jesenice A
   Jesenice B
   STRELCI
   Jesenice A
   Jesenice B
   0:1 11 - Bajrić Amar (3')
   0:2 11 - Bajrić Amar (8')
   0:3 11 - Bajrić Amar (11')
   0:4 11 - Bajrić Amar (16')
   0:5 11 - Bajrić Amar (20')
   0:6 11 - Bajrić Amar (25')
   0:7 9 - Džombić Benjamin (43')
   0:8 15 - Biščević Alan (48')
   0:9 4 - Kaltak Vahid (55')
   0:10 4 - Kaltak Vahid (57')
   0:11 14 - Talić Eldar (60')
   0:12 15 - Biščević Alan (70')
   OPOMINJANI
   Jesenice A
   Jesenice B
   IZKLJUČENI
   Jesenice A
   Jesenice B
   MENJAVE
   Jesenice A
  Minuta  Igralec
  40'     15 - Stojanović Julijan
       18 - Mujčić Erik
  40'     20 - Lemeš Alen
       5 - Šahinović Armin
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  30'     9 - Džombić Benjamin
       11 - Bajrić Amar
  36'     4 - Kaltak Vahid
       10 - Džafić Din
  36'     5 - Kerić Arnes
       13 - Bećirović Tarik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan