align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 4. krog 20.09.15
   TEKMA: Sava Kranj - NOGA Triglav Podgorje 1:1 (1:1)
   Kraj: Stražišče - ŠP Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lombar Nika
   1. pomočnik: Jerič Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Hočevar Žan Marko (V)
  4  Kaurinović Oliver (K)
  8  Hočevar Jaka
  9  Jeram Žan
  10  Maksimović Dejan
  11  Rus David
  15  Tadina Miha
  17  Milašinović Tim
  18  Kutnjak Mark
  20  Čirić Tim
  21  Petkovski Petar
   NOGA Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V,K)
  2  Drinovec Aljaž
  3  Dermendjiev Dragan
  4  Marković Ivano
  5  Remic Jure
  6  Skok Jekovec Nejc
  7  Kotnik Jan
  10  Ahmetaj Albin
  11  Kovačič Bine
  14  Slapar Luka
  16  Polanc David
  Rezervni igralci
  12  Majstorović Dejan (V)
  14  Meglič Bor
  Rezervni igralci
  8  Žumer Maks
  9  Ćosić Luka
  13  Verbič Robert
  15  Marjanica Robert
  17  Adamič Andraž
   TRENER
   Sava Kranj
   NOGA Triglav Podgorje
   STRELCI
   Sava Kranj
   1:1 20 - Čirić Tim (22')
   NOGA Triglav Podgorje
   0:1 11 - Kovačič Bine (11')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    10 - Maksimović Dejan (45')
   NOGA Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   NOGA Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     12 - Majstorović Dejan
       1 - Hočevar Žan Marko
  60'     14 - Meglič Bor
       9 - Jeram Žan
   NOGA Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Verbič Robert
       14 - Slapar Luka
  36'     9 - Ćosić Luka
       2 - Drinovec Aljaž
  36'     15 - Marjanica Robert
       16 - Polanc David
  45'     8 - Žumer Maks
       5 - Remic Jure
  45'     17 - Adamič Andraž
       10 - Ahmetaj Albin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan