align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 5. krog 29.09.15
   TEKMA: Jesenice B - Sava Kranj 10:0 (5:0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarevič Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice B
Priimek in ime
  3  Khodakhah Benjamin
  4  Sušnik Jaka
  6  Klarić Mateo
  7  Medja Mark
  9  Džombić Benjamin
  10  Džafić Din (K)
  11  Bajrić Amar
  12  Kovač Dejan (V)
  14  Talić Eldar
  16  Bećirović Tarik
  20  Talić Benjamin
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Kaurinović Oliver (K)
  7  Mlakar Neil
  8  Hočevar Jaka
  9  Jeram Žan
  10  Maksimović Dejan
  11  Rus David
  12  Majstorović Dejan (V)
  15  Tadina Miha
  17  Milašinović Tim
  18  Kutnjak Mark
  20  Čirić Tim
  Rezervni igralci
  5  Kerić Arnes
  18  Kaltak Vahid
  Rezervni igralci
  14  Meglič Bor
  21  Petkovski Petar
  22  Pustavrh Jaka (V)
   TRENER
   Jesenice B
   Sava Kranj
   STRELCI
   Jesenice B
   1:0 11 - Bajrić Amar (4')
   2:0 11 - Bajrić Amar (10')
   3:0 11 - Bajrić Amar (13')
   4:0 7 - Medja Mark (25')
   5:0 11 - Bajrić Amar (29')
   6:0 11 - Bajrić Amar (39')
   7:0 18 - Kaltak Vahid (47')
   8:0 11 - Bajrić Amar (60')
   9:0 10 - Džafić Din (62')
   10:0 11 - Bajrić Amar (70')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   Jesenice B
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Jesenice B
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Jesenice B
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Kaltak Vahid
       9 - Džombić Benjamin
  47'     5 - Kerić Arnes
       16 - Bećirović Tarik
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     22 - Pustavrh Jaka
       12 - Majstorović Dejan
  36'     21 - Petkovski Petar
       17 - Milašinović Tim
  36'     14 - Meglič Bor
       18 - Kutnjak Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan