align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Gorenjska liga - STAREJŠI DEČKI U15
  Zapisnik: 6. krog 08.10.15
   TEKMA: NOGA Triglav - Šenčur 0:0 (0:0)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj-umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Zupančič Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Triglav
Priimek in ime
  1  Alagić Adam (V)
  2  Cafuta Timotej
  3  Bobarić Belmin
  5  Stanković Matjaž
  8  Zlatkov Aleks
  9  Brkić Luka
  10  Kryeziu Altin
  11  Mišić Marijo
  13  Vuković Luka (K)
  16  Sarafimov Andrej
  18  Stojanovič Jan Jure
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Zupanec Vili
  3  Zadravec Andraž
  4  Sajevic Mark
  6  Mavri Maks
  9  Marinšek Nai
  11  Ovnik Nik
  12  Mikič Denis (V)
  13  Šunkar Luka
  16  Demšar Amadej
  17  Verbič Gregor
  18  Knific Aljaž (K)
  Rezervni igralci
  4  Bojić Igor
  14  Frlic Kristijan
  15  Suljanović Edvin
  19  Zupan Gal
  Rezervni igralci
  1  Krčar Žan (V)
  5  Pilar Aleks
  7  Savinšek Mark
  8  Debeljak Jan
  10  Gorjanc Lovro
  14  Čadež Jaroš
  15  Čarman Djuran Matija
   TRENER
   NOGA Triglav
   Šenčur
   STRELCI
   NOGA Triglav
   Šenčur
   OPOMINJANI
   NOGA Triglav
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   NOGA Triglav
   Šenčur
   MENJAVE
   NOGA Triglav
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Suljanović Edvin
       9 - Brkić Luka
  65'     19 - Zupan Gal
       10 - Kryeziu Altin
  68'     14 - Frlic Kristijan
       11 - Mišić Marijo
  68'     4 - Bojić Igor
       2 - Cafuta Timotej
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  23'     5 - Pilar Aleks
       6 - Mavri Maks
  36'     15 - Čarman Djuran Matija
       9 - Marinšek Nai
  54'     10 - Gorjanc Lovro
       13 - Šunkar Luka
  55'     7 - Savinšek Mark
       16 - Demšar Amadej
  70'     14 - Čadež Jaroš
       17 - Verbič Gregor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan